BS 14
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Matthew Goodchild | Grey College Primary | No | - | |
[2] | Albert Liebenberg | ZA | Grey College Primary | No | - |
[3] | Juan Erwee | Hoopstad Skool | No | - | |
[4] | Anro Olivier | ZA | Ramblers Sports Grounds | No | - |
- | Christiaan Bender | Clocolan Primary | No | - | |
- | Jacobus van Pletzen | ZA | Grey College High | No | - |
- | Louis Bredenkamp | ZA | Willem Postma Primary | No | - |
- | Divan Reinecke | Ramblers Sports Grounds | No | - | |
- | Isak Roelof IR Van der Merwe | Willem Postma Primary | No | - | |
- | Stian Van Niekerk | Grey college | No | - | |
- | HANNES PEYPER | Grey College Primary | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-27 12:15pm | A2 | FS TS - Court 8 |
Christiaan Bender
|
HANNES PEYPER
|
1-6, 2-6 |
2023-01-27 12:15pm | A4 | FS TS - Court 9 |
Louis Bredenkamp
|
Jacobus van Pletzen
|
1-6, 2-6 |
2023-01-27 12:15pm | A7 | FS TS - Court 10 |
Isak Roelof IR Van der Merwe
|
Stian Van Niekerk
|
3-6, 0-6 |
2023-01-28 9:15am | A9 | FS TS - Court 14 |
Matthew Goodchild [1]
|
HANNES PEYPER
|
6-1, 6-1 |
2023-01-28 9:15am | A10 | FS TS - Court 15 |
Anro Olivier [4]
|
Jacobus van Pletzen
|
1-6, 6-7 |
2023-01-28 9:15am | A11 | FS TS - Court 16 |
Divan Reinecke
|
Juan Erwee [3]
|
2-6, 3-6 |
2023-01-28 9:15am | A12 | FS TS - Court 1 |
Stian Van Niekerk
|
Albert Liebenberg [2]
|
0-6, 1-6 |
2023-01-28 11:45am | A13 | FS TS - Court 4 |
Matthew Goodchild [1]
|
Jacobus van Pletzen
|
2-6, 6-1, 13-11 |
2023-01-28 11:45am | A14 | FS TS - Court 5 |
Juan Erwee [3]
|
Albert Liebenberg [2]
|
3-6, 1-6 |
2023-01-29 9:15am | A15 | FS TS - Court 1 |
Matthew Goodchild [1]
|
Albert Liebenberg [2]
|
6-0, 6-3 |
2023-01-29 9:15am | B1 | FS TS - Court 2 |
Jacobus van Pletzen
|
Juan Erwee [3]
|
6-0, 6-1 |
2023-01-28 1:00pm | C1 | FS TS - Court 6 |
HANNES PEYPER
|
Anro Olivier [4]
|
6-4, 2-6, 7-10 |
2023-01-28 1:00pm | C2 | FS TS - Court 7 |
Divan Reinecke
|
Stian Van Niekerk
|
3-6, 4-6 |
2023-01-29 9:15am | C3 | FS TS - Court 3 |
Anro Olivier [4]
|
Stian Van Niekerk
|
6-1, 6-0 |
2023-01-29 9:15am | D1 | FS TS - Court 4 |
HANNES PEYPER
|
Divan Reinecke
|
6-2, 6-2 |
2023-01-28 1:00pm | E5 | FS TS - Court 8 |
Christiaan Bender
|
Louis Bredenkamp
|
6-3, 6-2 |
2023-01-29 9:15am | E7 | FS TS - Court 5 |
Christiaan Bender
|
Isak Roelof IR Van der Merwe
|
6-1, 4-6, 7-10 |